• اخبار

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان بویین میاندشت

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان بویین میاندشت
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین میاندشت جلسه تجلیل از خبرنگاران شهرستان را روز چهار شنبه 17 مرداد ماه رآس ساعت 11:30 صبح با حضور فرماندار، رییس اداره و اصحاب رسانه شهرستان بویین میاندشت در محل فرمانداری برگزار نمود

 

      اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین میاندشت جلسه تجلیل از خبرنگاران شهرستان را روز چهار شنبه 17 مرداد ماه رآس ساعت 11:30 صبح با حضور فرماندار، رییس اداره و اصحاب رسانه  شهرستان   بویین میاندشت در محل فرمانداری  برگزار نمود.

ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز شد سپس آقای کیخائی«رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی»  ضمن عرض تبریک روز خبرنگار و خداقوت به اصحاب رسانه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، به معرفی مراکز فعال این حوزه در بویین میاندشت پرداخت در این قسمت به معرفی کانال بویین میاندشت، دکه مطبوعاتی، دفتر نمایندگی اصفهان امروز و مجموعه رادیو سپید شهرستان اشاره نمود و مسئولین مراکز، نوع و موضوع فعالیت آنها، سابقه و مجوزهای آنان را معرفی نمود  در ادامه از این مراکز خبری در خواست نمود که همچون گذشته صداقت و راستگویی، واقع نگری و ایجاد همدلی در بین مسئولین و مردم شهرستان را سرلوحه خود قرار دهند.

 سپس آقای توسلی «فرماندار شهرستان» ضمن تبریک روز خبرنگار، در خصوص نقش موثر خبرنگاران در رشد و تقویت جامعه ، تعامل خوب بین ادارات، تلاش در جهت استقرار ادارات، کار خبری به دور از مسائل سیاسی و جناحی و ارایه راهکارها توسط خبرنگاران به ادارات شهرستان سخنانی را بیان نمود. 

در ادامه خبرنگاران محترم شهرستان ضمن معرفی خود به آسیب ها ، موانع و ظرفیت ها در حوزه خبری شهرستان به بحث و گفتگو پرداختند.

در پایان جلسه  لوح های یادبودی به همراه هدایایی به خبرنگاران اهدا گردید و ضمن برگزاری نماز جماعت برنامه با صرف نهار خاتمه یافت.

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500