• اخبار

نشست اعضای انجمن نمایش شهرستان بویین میاندشت

نشست اعضای انجمن نمایش شهرستان بویین میاندشت
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین میاندشت جلسه ای به منظور ساماندهی و مهیا نمودن یک کار نمایشی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور رییس اداره آموزش و پرورش و اعضای انجمن نمایش شهرستان روز شنبه 20 مرداد ماه رآس ساعت 11 صبح در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار نمود.

 

      اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین میاندشت جلسه ای به منظور ساماندهی و مهیا نمودن یک کار نمایشی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور رییس اداره آموزش و پرورش و اعضای انجمن نمایش شهرستان روز   شنبه 20 مرداد ماه رآس ساعت 11 صبح در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  برگزار نمود.

در این جلسه آقای کیخائی«رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی»  ضمن تشکر و خیرمقدم به مدعوین، در خصوص تئاتر، انتقال فرهنگ های بومی و محلی، ایجاد رشد فرهنگی و اجتماعی و سیر شکل گیری انجمن نمایش سخانی را بیان نمود.

 سپس آقای زالی «رییس اداره آموزش و پرورش» در خصوص فرهنگ و هنر شهرستان، وجود آسیب های اجتماعی در شهرستان، نیاز به شادی و نشاط اجتماعی، اثرهای ماندگار ، تربیت و آموزش هنرمندان، استمرار در کارهای فرهنگی و کمک به این حوزه مطالبی را بیان نمود. 

در ادامه اعضای انجمن نمایش شهرستان ضمن ارایه راهکارها جهت توسعه این هنر نمایشی در خصوص مسائل و مشکلات  این حوزه به بحث و گفتگو پرداختند.

در پایان مقرر شد با توجه به مناسبت های پیش رو، یک نمایش خیابانی با موضوع هفته دفاع مقدس و یک نمایش آیینی حماسی به مناسبت ایام محرم توسط انجمن نمایش شهرستان آماده گردد. 

۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500