• اخبار

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با فرماندار شهرستان بویین میاندشت

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با فرماندار شهرستان بویین میاندشت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با سرپرست فرمانداری بویین میاندشت دیدار و گفتگو نمود

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با سرپرست فرمانداری بویین میاندشت دیدار و گفتگو نمود.

 حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار با سرپرست فرمانداری بویین میاندشت با تاکید بر ضرورت تقویت زیر ساخت‌های فرهنگی در شهرستان گفت: با تعامل و همدلی می‌توانیم شاهد رشد و ارتقای فرهنگ و هنر شهرستان باشیم و ما نیز از هیچ تلاشی در این راستا فروگذار نمی‌کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: تمام تلاش‌ها برای این است که اهالی فرهنگ و هنر بتوانند بهتر و با رغبت بیشتری به فعالیت بپردازند و با توجه به ظرفیت‌های خوبی که در اهالی فرهنگ و هنر بویین میاندشت وجود دارد می‌توان با تهیه زیرساخت‌های مناسب به نتایج مطلوب رسید.

اکبر ترکی نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با اشاره به شرایط فرهنگی شهرستان گفت: ظرفیت‌های فرهنگی، هنری، دینی بسیار خوبی در شهرستان‌های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت وجود دارد که می‌توان با استفاده از ظرفیت موجود به اهداف بلند مدت فرهنگی رسید.

محمدرضا توسلی سرپرست فرمانداری بویین میاندشت نیز در این دیدار با خیر مقدم به بیان توضیحاتی از شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقلیمی این شهرستان پرداخت و اظهار امیدواری نمود هرچه سریع تر نسبت به تکمیل پروژه مجتمع فرهنگی هنری بویین میاندشت اقدام و این مجتمع به بهره برداری برسد تا زمینه فعالیت بهتری برای اهالی فرهنگ و هنر شهرستان فراهم شود.

حسن کیخایی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در این دیدار به معرفی ظرفیت های فرهنگی و هنری شهرستان و مشکلات پیش رو اشاره نمود.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با سرپرست فرماندار بویین میاندشت با حضور محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی اداره کل، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مشاور مدیرکل در امور شهرستان‌های اداره کل ۱۸ شهریور در فرمانداری شهرستان انجام شد.

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۱۶
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500