• اخبار

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان بویین میاندشت

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان بویین میاندشت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه بویین میاندشت دیدار و گفتگو نمود

 


حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه بویین میاندشت با اشاره به مسائل مطرح شده در جلسه اظهار امیدواری کرد برگزاری این جلسات در بهبود شرایط کار فرهنگی هنری در شهرستان موثر باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به ضرورت توجه جدی به حوزه فرهنگ گفت: بخش مهمی از مشکلات از جمله مسائل اقتصادی از فرهنگ نشات می‌گیرد و اگر به فرهنگ توجه جدی شده و در این حوزه بر مبنای بر اساس دستورات و معارف دین فعالیت‌ها انجام شود بدون شک مشکلات برطرف خواهد شد.

وی با بیان اینکه روحیه کار جهادی سبب پیروزی ملت ما در دوران دفاع مقدس شد، اظهار کرد: فرهنگ بر اقتصاد مقدم است و هم اکنون نیز اگر روحیه کار جهادی همچون گذشته وجود داشته باشد بدون شک می‌توانیم بر سختی‌ها فائق آییم.

حجت الاسلام انصاری با بیان اینکه استعدادهای خوبی در شهرستان بویین میاندشت وجود دارد، خاطرنشان کرد: با تهیه زیرساخت‌های فرهنگی هنری مناسب می‌توان زمینه بروز و ظهور این استعدادهای فعال به منظور اثربخشی فعالیت‌های فرهنگی هنری فراهم می‌شود.

در این جلسه همچنین اصحاب فرهنگ و هنر بویین میاندشت به بیان دغدغه ها و دیدگاه های حوزه فعالیت خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه بویین میاندشت با حضور محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی اداره کل، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مشاور مدیرکل در امور شهرستان‌های اداره کل و حسن کیخایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت ۱۸ شهریور انجام شد.

 

 

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۲۰
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500